Zaznacz stronę

black impala

Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne strony i sklepy internetowe

www

Tworzymy możliwości dla Twojego biznesu

Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy. To pierwszy kontaktem z potencjalnym klientem i od Ciebie zależy jaki ton mu nadasz. Masz tylko jedna szansę na zrobienie dobrego pierwszego wrażenia.

Dzięki stronie Twoja oferta jest zawsze dostępna, nawet wtedy kiedy Ty nie pracujesz. Na stronie możesz zamieścić wszystkie informacje potrzebne potencjalnemu klientowi do podjęcia decyzji o skorzystaniu z Twojej oferty, dzięki czemu zaoszczędzisz czas.

Strona www jest świetnym kanałem kontaktu z Twoimi stałymi klientami i pomaga zdobywać nowych.

Stworzymy dla Ciebie stronę, która będzie prezentowała dobry wizerunek Twojej firmy.  Daj się znaleźć!

Polecam z całego serca. Niesamowita wiedza, profesjonalna i miła obsługa na wysokim poziomie. Strona internetowa stworzona zgodnie z moimi oczekiwaniami, a do tego każde moje "widzi mi się" zrealizowane. Jestem bardzo zadowolona i z pewnością Pana Marcina i Panią Agnieszkę będę polecała dalej

Ewelina, właściciel marki Kuamka

“DiviLeads helped us hire our new Sales Team in a matter of weeks! They connected us with qualified candidates and facilitated all the interviews.”

Extra Space Inc.

“DiviLeads helped us hire our new Sales Team in a matter of weeks! They connected us with qualified candidates and facilitated all the interviews.”

Extra Space Inc.

“DiviLeads helped us hire our new Sales Team in a matter of weeks! They connected us with qualified candidates and facilitated all the interviews.”

Extra Space Inc.

opinie

Dlaczego warto nas wybrać?

WordPress

Tworzone przez nas strony są oparte na jednym z najpopularniejszych i najprostszych w działaniu systemów CMS – WordPress. To gwarantuje, że rozwiązania użyte na Twojej stronie były testowane przez wielu użytkowników a aktualizacje są dostępne na bieżąco.

Responsywność

Oferujemy responsywne strony internetowe, które dopasowują się do wszystkich urządzeń mobilnych i każdej rozdzielczości ekranu. Dzięki temu są przyjemne w przeglądaniu i nawigacji nie tylko na komputerze, ale także na laptopie, tablecie i smartfonie.

Uczciwość

Jeśli nie masz jeszcze domeny i hostingu możemy Ci pomóc w zakupie, zadbamy o to, byś to Ty był jej właścicielem. Sam decydujesz gdzie wykupisz usługi. Dzięki temu masz pewność, że to Ty jesteś właścicielem strony i nikt nie może ograniczyć Ci do niej dostępu.

Optymalizacja

Dbamy o to, by nasze strony były zoptymalizowane wedle zaleceń Google i były podatne na pozycjonowanie

Nowoczesność

Tworzymy je w oparciu o technologie HTML5, CSS3, JS. Motywy, na których pracujemy są stale testowane, aktualizowane i optymalizowane

UX

Nasze strony są atrakcyjne, czytelne i łatwe w nawigowaniu dla użytkownika. Mogą zawierać ułatwienia dla osób z niepełnosprawnością np. powiększenie tekstu lub kontrastu.

co możemy dla Ciebie zrobić?

Landing Page

Prosta strona, na którą możesz kierowac ruch ze swoich reklam. Świetny sposób, by przedstawić konkretną ofertę lub umożliwić klientom kontakt.

Wizytówka

Prosta strona, która pozwoli na zaznaczenie obecności firmy w interncie. Zawiera informacje o firmie, ofertę i umożliwia użytkownikom kontakt.

Strona firmowa

Rozbudowana witryna pozwalająca na przedstawienie pełnej informacji o Twojej firmie, jej historii i misji, wraz ze szczegółową prezentacją pełnej oferty. 

Sklep internetowy

Serwis internetowy pozwalający użytkownikom na zakup produktów i usług. Jej podstawowy element to strona z ofertą, ale może zawierać także inne podstrony np. opis firmy czy bloga.

Portfolio

Strona, na której można zaprezentować swoje projekty i realizacje.

Blog

Strona, na której zamieścisz swoje artykuły. Umożliwia tworzenie kategorii i tagów, oraz komentowanie wpisów przez użytkowników.

Wspieramy przedsiębiorców już lat!

6

Zaufali nam

Chcesz wiedzieć jak może wyglądać Twoja strona?

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz a my przygotujemy dla Ciebie ofertę.

Możesz też wypełnić formularz online, a my wyślemy wycenę na podany adres mailowy.

wycena

Kontakt

kontakt@blackimpala.pl
690 666 780